Loading...
математика образності
Артистична Координаційна Гімнастика
тренінговий клас
субота 29 травня 12:00

Вигоди артистичної гімнастики.
На яку саме роботу ви можете розраховувати

1

Розвиток координації і пластичності

Пантомімічні техніки, графіка, масштаби, темпи і ритми рухів; алгоритми і регламенти; силові вправи, баланс рівноваги, тренування витривалості і спритності. І ще багато іншого...
2

Володіння голосом

Сила голосу, його розкутість, насиченість, резонатори і артикуляційна гімнастика. Акустичні особливості власного звучання. Дихання, діафрагма і вібраційна гімнастика.
3

Емоційний тонус

Локальні м'язові напруження і розслаблення в тілі, обличчі, руках тощо. Динаміка напружень і їх загальна композиція. Зв'язок емоційного стану з загальною картиною напружень.
4

Операційне управління

Системне поєднання пластичних і голосових вправ з управлінням напруженнями. Комплексне свідоме зведення різноманітних тілесних процесів в одне ціле. Опановування себе.

"Артистична Гімнастика".
управління рухом, голосом і напруженням

Артистична Координаційна гімнастика (КГ) складена з пантомімічних, хореографічних та інших тілесних практик, в поєднанні з голосовими та іншими авторськими техніками.
КГ - це практичне свідоме поєднання руху і нерухомості, голосу і дихання, напружень і розслаблень, спрямоване на розвиток внутрішньої дисципліни, впорядкованості дій, зовнішній виразності.

КГ позбавляє тілесних і голосових затисків, нормалізує дихання, повертає контроль внутрішніх напружень, розвиває злагодженість фізичних дій, приводить тіло до стану продуктивного тонусу, і гармонізує психоемоційну систему в цілому.
Кожне заняття Класу КГ - практичне, проводиться в форматі тренінгу.

Координаційна гімнастика є органічною частиною базового предмету нашої акторської школи "Математика Образності". Водночас, КГ має самостійну цінність, як оздоровча тілесна практика, що підвищує фізичну і загальну культуру людини.

Ми практикуємо як окремі тренінги так і розгорнуті тренінгові програми в форматі регулярних занять в складі окремої групи. Розклад кожної окремої групи визначається при її формуванні
Важливі деталі.

Загальна довідкова інформація

Місце

НЦТМ ім. Леся Курбаса
Київ, Володимирська 23В
Можливо - на території замовника.

Час

тривалість тренінгу 2-2.5 години

Вхідні умови

Зручний гімнастичний одяг, м'яке взуття, зібране волосся. Повага до робочого простору і до інших учасників.

Вартість участі

Одноразовий внесок: 200 грн.

Люди кажуть:

Адреса:
м. Київ, вул. Володимирська, 23В
НЦТМ ім. Леся Курбаса
Електронна пошта
 Previous222  All works Next