Loading...
математика образності

Акторська Йога

координаційна гімнастика
тілесна акустика
динаміка напружень
рівновага і балансування
тренінговий клас

Вигоди.
На яку саме роботу ви можете розраховувати

1

Пластична виразність

Пантомімічні техніки, йога, медитація, пранаяма, цигун. графіка, масштаби, темпи і ритми рухів; алгоритми і регламенти; силові вправи, статуарність і динамічність.
2

Володіння голосом

Сила голосу, його розкутість, насиченість, резонатори і артикуляційна гімнастика. Акустичні особливості власного звучання. Дихання, діафрагма і вібраційна гімнастика.
3

Емоційна рухливість

Локальні м'язові напруження і розслаблення в тілі, обличчі, руках тощо. Динаміка напружень і їх загальна композиція в поєднанні з пластичною графікою і ритмікою.
4

Баланс і рівновага

Гра на випередження з гравітацією. Танок з непередбачуваним партнером. Смак і прихильність до неприборканої стихійності у власній акторській сутності.

Акторська Йога.
управління рухом, голосом, напруженням і балансом

Акторська Йога (Acting Yoga) (AY) складена з пантомімічних, хореографічних та статуарних тілесних практик, в поєднанні з дихальними, голосовими та іншими авторськими техніками.
AY - це гармонійне поєднання таких гімнастичних дисциплін, як: координаційна, дихальна, артикуляційна; а, також - унікальної практики управління локальними фізичними напруженнями, як найбільш керованої складової емоційного стану людини. Та, також, тілесної акустики, як окремої дисципліни, яка досліджує акустичні можливості як голосоведення так і резонансно вібраційної природи тіла драматичного актора.
AY - це практичне свідоме поєднання руху і нерухомості, голосу і дихання, напружень і розслаблень, спрямоване на розвиток внутрішньої дисципліни, впорядкованості дій, зовнішній виразності.

AY позбавляє тілесних і голосових затисків, нормалізує дихання, повертає контроль внутрішніх напружень, розвиває злагодженість фізичних дій, приводить тіло до стану продуктивного тонусу, і гармонізує психоемоційну систему в цілому.
Кожне заняття Класу AY - практичне, проводиться в форматі тренінгу.

Акторська Йога є органічною частиною базового предмету нашої акторської школи "Математика Образності". Водночас, AY має самостійну цінність, як оздоровча тілесна практика, що підвищує фізичну і загальну культуру людини.

Ми практикуємо як окремі тренінги так і розгорнуті тренінгові програми в форматі регулярних занять в складі окремої групи. Розклад кожної окремої групи визначається при її формуванні
Важливі деталі.

Загальна довідкова інформація

Місце

НЦТМ ім. Леся Курбаса
Київ, Володимирська 23В
Можливо - на території замовника.

Час

Тимчасово не працюємо тривалість тренінгу 2-2.5 години
залишайте заявку - реєструйтесь!

Вхідні умови

Зручний гімнастичний одяг, м'яке взуття, зібране волосся. Повага до робочого простору і до інших учасників.

Вартість участі

Одне відвідування = 400 грн
Абонемент на 4 тренінги = 1500 грн

Люди кажуть:

Call Us
+380-97-5059658
Address
м. Київ, вул. Володимирська, 23В
НЦТМ ім. Леся Курбаса
 Previous222  All works Next