Loading...

Образність і інноваційність

Опубліковано: 14 Вересня 2022 автор Oleksandr TokarchukIn Філософія Образностіпозначено світоглядбез коментарів

Феномен Образності

На сьогоднішній день інновації визначаються як один з найважливіших факторів, що впливає як на успішність окремої організації/підприємства/закладу тощо, так і на суспільно-економічний розвиток будь-якої країни в цілому. Завдяки інноваціям відбувається імплементація нових знань/винаходів/дослідницьких здобутків у повсякденні практики різних сфер життєдіяльності людей і суспільства загалом.

На наш погляд дослідження феномену Образності, вивчення Теорії і практика Образності якнайкраще відповідають потребам і тенденціям розвитку суспільства і освітньої системи. Окрім того, евристичні методики навчання Образності дозволяють шляхом узагальнення і перенесення досвіду, застосовувати отримані і розвинені навички в інших сферах життя і діяльності людини, від особистих до професійних.

Сучасна фахова акторська освіта на наш погляд має ґрунтуватися на вивченні Образності не лише як формату і мови акторської творчості, а Образності, як фундаментального принципу творчості в цілому. Після «технічного оснащення» актора і перед набуттям ним репетиційного досвіду, вивчення Образності, як квінтесенції всіх акторських навичок, має знайти своє унікальне місце в програмі акторської освіти.

Переведення потенційних пасивів в активи творчої людини відбувається саме під час опанування/вивчення предмету Образності. Дійсне враження справляє не стільки наявність талантів і обдарованостей, скільки вміле використання того, що є в «наявному арсеналі» людини. Професійні актори/перформери, можуть досягати більшого успіху при меншій обдарованості саме завдячуючи вмілому — по нашому — Образному підходу до творчості і творення.

Інноваційна діяльність в освітній сфері — це відповідь на виклики сучасності і потребу суспільства у розвитку, знаходженні нової якості життя, формуванні творчої людини і полягає не в декларації інновацій та інноваційного підходу, а в їх здійсненні. Впровадження Теорії і практики Образності, розробленим нами шляхом — це наша відповідь на виклики сучасності.

© Цитування можливе або з письмового дозволу автора, або з обов'язковим посиланням на джерело
 Previous222  All works Next