Loading...
містеріальна драма
трансформаційний курс-трилогія
Карнавал
Ренесанс
Преображення
Відкрита реєстрація

Трансформаційний цикл-трилогія "Преображення".
Короткий опис шляху.

Двомісячний трансформаційний курс.
Три частини, послідовний рух до Преображення.
1. Спочатку - відомий наш курс "Карнавал", протягом якого ми знайомимося з нашим мало-керованим поведінковим соціальним інтерфейсом. Більшою частиною він є, по суті своїй - штучною, підмінною особистістю. Це наш властивий типовий імідж, соціальна роль, маска, яка створює нам репутацію в суспільстві. Ми називаємо цей образ "поведінковим паразитом", або просто "паразитом". Паразитом - не тому, що він поганий, а лише тому, що він паразитує на наших засобах виразності, на нашій вітальній енергії без нашої свідомої волі. Вивчаємо його звук, інтонацію, голос. Він має свою мораль і цінності. Ми знайомимось з ним, за допомогою відео та супервізії колег. Свідомо збираємо його - цей всім знайомий, а нам - не дуже, образ. Досліджуємо його походження, пишемо його драматургічну історію. Практично досліджуємо його світ і його порядки. Дещо гротескно його перебільшуємо, шаржуємо і виводимо на фінальне шоу першої частини трилогії - на буфонаду "Карнавал".
2. Ренесанс. Це передусім драматургічна і психологічна робота в групі. Супервізія колег і власна творча драматургічна лабораторія. Ми ретельно збиратимемо артефакти нашої життєвої сили і справжності. Збиратимемо їх як з власного «досвіду щастя», щоденника чудесних моментів свого життя, так і з власного творчого драматургічного доробку — пророкування перемоги життя над смертю. Далі - ми працюємо з нашими найдорожчими артефактами, як актор, як діюча особа. У діях по відношенню до артефактів, використовуючи композиційні методи Школи Образності ми знаходимо, усвідомлюємо себе, власну суб’єктність. Таку чарівну взаємодію ми перетворюємо на ритуал і виходимо з ним на фінал «Ренесансу». Це буде справжній театральний арт-хаус. Тут утверджується наш сьогоднішній образ сили і гідності.
3. Преображення. Третя і заключна частина. Ретельна дуже делікатна і фахова акторська робота. Під керівництвом ведучого відпрацьовується творче завдання актору на будівництво і утримання справжнього мистецького драматичного акторського образу. Коли творче завдання прийнято, і шлях побудови драматичного образу опанований, ми виходимо на Преображення паразитного карнавального Образу. Небесний дар нарешті приймається земними засобами. Любов перемагає страх. Драматичний ритуал "Преображення" - ваша справжня акторська візитка.
Фінал трилогії — преображення паразита силою любові — відкриває шлях справжнього оволодіння акторською професією. Позбавляє залежності від навернутої, штучної репутації. Дарує нові емоційно-художні активи, ігрові можливості, які були неможливі без почуття власної гідності, віри, надії, любові.

Вистава - Трилогія.
Скарби шляху

Ми створюємо психо-драматичну виставу — трилогію, містеріальну драму, як результат проходження шляху глибинного дослідження себе, своєї поведінки.
Це шлях крізь пекло до раю.
З психологічного боку — це над-інтенсивна психотерапія.
Виявлення в метафорі драматичної події свого життя; перетворення її на витвір мистецтва; знаходження особистих артефактів подолання драми, які працюватимуть завжди й усюди; зняття чар, які ми на себе колись наклали; зустріч із собою невідомим, лякаючим, але до болю, до стогону рідним. І, нарешті - Преображення, як ритуал прийняття небесних скарбів.
Це шпигунське вистежування себе-незнайомця крізь біль, крізь дивні невідомі відчуття. Це ходіння в темний ліс за таїною.
Ми повертаємо собі власну таїну і навчаємось тримати її.
Ми навчаємось додавати безкінечність до творення себе і набуваємо, таким чином, визначеності, та неповторного характеру. Навчаємось бути явищем, світлом.
Опановуємо два ракурси супервізорського погляду: на себе, та на іншу людину.
1. Здатність бачити сталий зовнішній пластично-голосовий малюнок та інтерпретувати його, творити з нього ігровий персонаж.
2. Здатність бачити невидиме, таємне в іншій людині та в собі, бачити силу.
Ще — це знайомство як з особливими акторськими композиційними техніками, так і первинне знайомство із акторським шляхом створення справжнього драматичного Образу в серці якого живе конфлікт почуттів. Ми напрацьовуємо здатність перебувати всередині протиріччя, в стані «роздирання серця», враження, що змушує віднайти новий вимір — власну вертикаль, власний акторський стиль.
Ви послідовно зіграєте три частини вистави, за власною драматургією.
1. Буфонада "Карнавал".
2. Театральний арт-хаус "Ренесанс".
3. Драматичний ритуал "Преображення" — ваша справжня акторська візитка.
Ви назавжди перетворите себе власним словом, власною дивною грою. Ви отримаєте досвід переживання власної шикарності та безкінечності, преображення.
І свт і Ви вже не будете "колишніми", "минувшими".
Вигоди курсу.

головний здобуток - непередбачуваний!

Трансформація

Перетворите свій імідж із невизначеного стану в творчий продукт

Об'єктивність

Отримаєте власні відеоматеріали для об'єктивної роботи з іміджем

Дистанція

Вийдете в метафоричний вимір, в якому зможете побачити і зрозуміти себе.

Усвідомлення

В безпечному середовищі дізнаєтесь як ви насправді впливаєте на людей.

Навичка

Припините ставитись занадто серйозно до власної поведінки. Розів’єте філософський гумор.

Практика

Створите власний вражаючий драматургічний матеріал, і попрацюєте з ним.

Досвід

Отримаєте досвід перебування у стані свідомо організованої плідної кризи.

Здобуток

Бачення себе
Творення себе
Пред'явлення себе світу

Місце, час, інші умови
довідкова інформація

1

Місце

Центр Леся Курбаса,
вул. Володимирська 23-В,
репетиційна зала.
2

тривалість і розклад

Два місяці
Розклад буде оголошено при відкритті набору
3

Особливості

Акторська работа
Драматургічна робота
Супервізорство
4

вартість участі

одноразово
за весь курс

feedback, responsiveness

Побачте і послухайте свіжі враження учасників і гостей

2021 лютий Дев'ятий Карнавал

Ролі.. наші життєві ролі..

2020 жовтень, Восьмий Карнавал

Такі вони - ми!

2020 лютий, Сьомий Карнавал

граємо всім відомого але незнайомого себе

2019 червень, Шостий Карнавал

Паразити запрошують гостей

2019 лютий, П'ятий Карнавал

Граємо своїх паразитів!

2018 жовтень, Четвертий Карнавал

Вийшли якось в світ іміджеві тіньові істоти

2018 лютий, Третій Карнавал

Іміджеві істоти, поведінкові паразити, тіньові особистості - гайда на Карнавал!

2017 червень, Другий Карнавал

Виявлені і легалізовані з тіні іміджеві істоти - поведінкові паразити на своєму КАРНАВАЛІ. ВАШІ іміджеві істоти кидають ВАМ виклик.

2016 червень, Перший Карнавал

Відстеженні, освоєні, вдягнені іміджеві істоти. Їх легалізація, їх свято - це КАРНАВАЛ. Ваші іміджеві істоти кидають ВАМ виклик.

Call Us
+380-97-5059658
Address
м. Київ, вул. Володимирська, 23В
НЦТМ ім. Леся Курбаса
 Previous222  All works Next